V případě jakýchkoli dotazů volejte na 224 948 754 nebo 731 806 166. Případně pište na e-mail eshop@talpress.cz.

Upozornění: Při nasazení nové verze e-shopu byly přeneseny uživatelské účty. Je nutné obnovení přihlašovacího hesla u již registrovaných uživatelů.

Lapací list

Lapací list

Patrick O´Brian

Překlad: Linda Bartošková

Námořní dobrodružství Aubreye a Maturina (12). Jack Aubrey je námořní důstojník, zkušený a schopný kapitán s patentem. Lapací list začíná tím, že byl vyškrtnut z Královského námořnictva za zločin, který nespáchal. Jacka Aubreyho, pro něhož je služba na moři vším, to zdrtí. S Aubreym však zůstává jeho přítel a lodní lékař, Stephen Maturin, který je ze záliby nejen přírodovědcem, ale i agentem britské výzvědné služby. Aby svému příteli pomohl, zakoupil pro Aubreyho jeho starou loď Surprise. Doufá, že mu trápení nad vyhazovem od námořnictva ulehčí velením „soukromé válečné lodi", jak tomu říká Aubrey - neboli kaperu s lapacím listem. Na základě tohoto pověřovacího dokumentu mají nejen pustošit nepřátelský obchod, ale mnohem víc. Společně se vydají na plavbu za nesnadným úkolem s nadějí, že pokud uspějí, bude Aubreymu snad navrácena hodnost, ale především smysl života, jehož ztráty lituje ze všeho nejvíce. Z těchto zdánlivě prostých a známých stavebních kamenů vystavěl Patrick O'Brian strhující příběh plný lidskosti a dramatických zvratů, který nás opět zavede do neobyčejného světa kapitána Jacka Aubreyho.    

Odborný poradce: František Novotný   Obálka: Geoff Hunt    Počet stran: 283   Vazba:  brožovaná 130X200mm ISBN 978-80-7197-713-1 

399,00 Kč vč. DPH

Překladatelé

Linda Bartošková

Stav Skladem
Vazba Brožovaná
Počet stran 283
EAN 9788071977131
Kategorie Námořní dobrodružství Aubreye a Maturina