Na trhu

V této sekci můžete hledat detaily ke knihám, které jsou stále na trhu, samozřejmě jen u dobrých knihkupců.

Terry Pratchett - sběratelská limitovaná edice

Další přírůstky v limitované edici Úžasné Zeměplochy!

T.Pratchett, S.Baxter - DLOUHÝ VESMÍR

Dlouhá Země obdrží zprávu z hvězd. Signál je zachycen radioastronomy, ale dalšími způsoby se dostane i k trollům a plavoličům. Dopad zprávy pocítí všichni obyvatelé Dlouhé Země. Zpráva je jednoduchá, ale její dopady obrovské: PŘIPOJTE SE! Poslední titul v sérii.

Greg Iles - MISSISSIPPSKÁ KREV

Penn Cage spojuje síly s úspěšnou mladou černošskou spisovatelkou Serenity Butlerovou, kterou do Natchezu přivedl případ jeho otce, a společně se pokoušejí rozkrýt utajovanou minulost rodiny Cageových i samotného Jihu. V zoufalé snaze rozlousknout nejtemnější tajemství Dvojitých orlů a zachránit Pennova otce před jistou smrtí jim přitom nezbývá nic jiného, než dát v sázku i to nejcennější: vlastní životy.

Gregg Hurwitz - ČERNÝ KŮŇ

Sotva se Sirotek X zotavil z útoku vražedných mikrodronů, vstupuje do jeho života Aragón Urrea, muž, který se celý život pohyboval na hraně zákona a jen jeho kladné povahové rysy ho odlišují od typického šéfa drogového kartelu. Teď se však z Aragóna stává zoufalý otec, jemuž unesli dceru, a Evan je jediný člověk na světě, který mu může pomoct.

Patrick O´Brian - CLARISSA OAKESOVÁ

Kapitán Jack Aubrey odplouvá z nenáviděných vězeňských kolonií v Austrálii na své oblíbené lodi Surprise a za plavby přemítá o středním věku a sexuální frustraci. Brzy si všimne, že mu dosud unikalo, jaká nálada zavládla na jeho lodi: ke svému úžasu zjistí, že bez ohledu na celoživotní zkušenosti netuší, co si mužstvo a dokonce jeho vlastní důstojníci myslí. Vědí něco, co on ne, totiž že Surprise má na palubě cizince - a naopak nevědí, že ten cizinec je možná stejně nebezpečný jako otevřený oheň v prachárně.

Brandon Sanderson - RYTMUS VÁLKY

Po vytvoření koalice lidských království proti invazi nepřátel tráví DalinarKholin a jeho rytířský Paprsek rok ve zdlouhavé a brutální válce, která nemá vítěze. Každý strategický tah spojenců je ohrožen hrozbou Taravangianovy zrady. Zatímco objevy badatelského týmu Navani Kholinové pomalu začínají charakter války měnit, nepřítel se chystá na rozsáhlou a nebezpečnou operaci...

Terry Pratchett - MALÍ BOHOVÉ

Vychází další, v pořadí již 13. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - MALÍ BOHOVÉ.

Terry Pratchett - DÁMY A PÁNOVÉ

Vychází další, v pořadí již 14. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - Dámy a pánové.

Terry Pratchett - MUŽI VE ZBRANI

Vychází další, v pořadí již 15. kniha limitované sběratelské edice Úžasná Zeměplocha - MUŽI VE ZBRANI.

Terry Pratchett POSLEDNÍ HRDINA

DOTISK populární knihy ze série Úžasné Zeměplochy. Tiskne se v Itálii, expedice se předpokládá koncem září 2022.

Další »

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury