V případě jakýchkoli dotazů volejte na 224 948 754 nebo 731 806 166. Případně pište na e-mail eshop@talpress.cz.

Upozornění: Při nasazení nové verze e-shopu byly přeneseny uživatelské účty. Je nutné obnovení přihlašovacího hesla u již registrovaných uživatelů.

Lilie a lev

Lilie a lev

Maurice Druon

Překlad: Dana Melanová

Poslední kusy k doptání. Šestý díl slavné sedmidílné historické fresky Prokletí králové, která zachycuje osud Francie v první polovině 14. století od procesu s templáři po vypuknutí stoleté války. Smrtí Karla IV. Sličného končí kapetovská dynastie, na francouzském trůně ji vystřídá dynastie Valois. Hrabě Robert z Artois hraje významnou úlohu v těchto letech rozhodujících pro osud celé západní Evropy. Zasadí se o to, že na trůn usedne Filip VI. z Valois a na oplátku vyžaduje od nového panovníka, že mu bude vráceno dědictví jeho předků. Aby se domohl svého práva, nezastaví se před ničím: křivě přísahá, padělá dokumenty, vraždí. Je zbaven všech svých práv vysokého velmože, uchýlí se na anglický dvůr, kde pronese před králem Eduardem III. a anglickým parlamentem řeč, jež bude prvním aktem stoleté války. Román plný zvratů, dramatických situací a napětí. Nic není vymyšleno v tomto příběhu, a přesto vše působí tak neuvěřitelně... Knihy jsou starší kusy a mají zažloutlé listy a lehce zaprášený přebal.  

Obálka: Jana Šouflová, Trilabit   Počet stran: 300                                                     Vazba: Vázaná s přebalem ISBN: 978-80-7197-316-4

148,00 Kč vč. DPH
dříve 295,00 Kč

Překladatelé

Dana Melanová

Stav Nedostupné
Vazba Brožovaná
Počet stran 300
EAN 9788071973164
Kategorie Prokletí králové